1 047 Tauplitz.jpg
Hromada písmenek a obrázků, jejichž účelem je nikoli odradit, ale potěšit kamarády, rodinu, hledače i náhodné surfaře. A taky jako prevence proti Alzheimerovi...

Mallorca 2009

MALLORCA

Ležet na písku a ráchat se v moři? Kdepak. Ostatně při teplotě vody pohybující se kolem patnácti stupňů by to ani nešlo. Takže to vypadá, že to jediné, co zbývá je turistika. Ale ono to tak opravdu jen vypadá, protože turistika byl ten hlavní důvod, proč jsme na Mallorku jeli na konci března. Na Mallorku téměř bez turistů, dopravních zácp, volně přístupných památek, předsezonních cen a proměnlivého počasí...

<em>Vila Abubila</em>. Naše základna pro výlety po ostrově leží v jižní části Mallorky nedaleko města <em>Santanyí</em>. Nově postavená vila s velkým bazénem a vkusně zařízeným stylovým interierem. Po zimě bylo cítit vlhko, které během následujících horkých letních měsíců stoprocentně zmizí. Tento typ ubytování v mallorském vnitrozemí není nijak levný a <em>fincu</em> si lze pronajmout od domácích obyvatel i od zahraničních usedlíků, kteří tady našli své druhé bydliště.
Vila Abubila. Naše základna pro výlety po ostrově leží v jižní části Mallorky nedaleko města Santanyí. Nově postavená vila s velkým bazénem a vkusně zařízeným stylovým interierem. Po zimě bylo cítit vlhko, které během následujících horkých letních měsíců stoprocentně zmizí. Tento typ ubytování v mallorském vnitrozemí není nijak levný a fincu si lze pronajmout od domácích obyvatel i od zahraničních usedlíků, kteří tady našli své druhé bydliště.
Sněhové zprávy

Sněhové zprávy

Co Vás zaujalo?

Motorky a cestování (3820 | 26%)
Hory a lyže (3700 | 25%)
Vodní radovánky (3591 | 25%)
Od všeckého kósek (3526 | 24%)
Jména osob figurujících na těchto webových stránkách jsou pravdivá. Každá osoba může mít více jmen, názvů, přezdívek, ale vždy se jedná o stále stejného jedince. Počet dětí, rodinný stav a hmotné statky každého jedince nemusí odpovídat současnému stavu. Pokud jsem někoho napadl a urazil či jinak poškodil na těle, duši nebo majetku, tímto se mu omlouvám, ale stejně bych to udělal znovu a rád.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one