1 047 Tauplitz.jpg
Hromada písmenek a obrázků, jejichž účelem je nikoli odradit, ale potěšit kamarády, rodinu, hledače i náhodné surfaře. A taky jako prevence proti Alzheimerovi...

Bulharsko 2007

Bulharsko 2007

Putování po břehu Černého moře pokračuje. Rumunsko jsem opustil hraničním přechodem Vama Veche a ocitnul se v Bulharsku. Moře se už vynechat nedalo, ale v plánu byly i hory. Necelý tři tisíce metrů vysoký kopečky, to už stojí za podívání...

Kaliakra

Kaliakra

 - obrázek

- obrázek

Bulharsko 2007 - 1. den

První den v Bulharsku je vlastně pokračováním třetího dne cesty po Rumunsku. Mohl jsem to sice nechat dohromady, ale vzhledem k odlišnosti obou zemí, jsem  svoje putování rozdělil.

 - obrázek

- obrázek

Bulharsko 2007 - 2. den

Noc na divoko proběhla bez mimořádných událostí a ráno jsem vedle sebe našel další dva stany. Asi taky bloudili a usoudili, že vedle mě bude bezpečno. Asi jo, i ta zvěř se sdružuje do stád, aby se lépe bránila před nepřáteli.

 - obrázek

- obrázek

Bulharsko 2007 - 3. den

Noc byla chladná (klášter leží poměrně vysoko v horách), ale spacák a seno to pojistili. Něco málo jsem snědl a vydal se pomalu k domovu.

Sněhové zprávy

Sněhové zprávy

Co Vás zaujalo?

Motorky a cestování (3820 | 26%)
Hory a lyže (3700 | 25%)
Vodní radovánky (3591 | 25%)
Od všeckého kósek (3526 | 24%)
Jména osob figurujících na těchto webových stránkách jsou pravdivá. Každá osoba může mít více jmen, názvů, přezdívek, ale vždy se jedná o stále stejného jedince. Počet dětí, rodinný stav a hmotné statky každého jedince nemusí odpovídat současnému stavu. Pokud jsem někoho napadl a urazil či jinak poškodil na těle, duši nebo majetku, tímto se mu omlouvám, ale stejně bych to udělal znovu a rád.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one