1 047 Tauplitz.jpg
Hromada písmenek a obrázků, jejichž účelem je nikoli odradit, ale potěšit kamarády, rodinu, hledače i náhodné surfaře. A taky jako prevence proti Alzheimerovi...
Alpy 2006

Mapa naší cesty z roku 2006, včetně podrobných map tak, jak jsme si vezli s sebou.

2006.jpg
ALPY 2006

   Z původního plánu projet Alpy ve vícečlenné skupině  nezůstalo nic. Z původních cca osmi potenciálních "motorkářů" jsem zůstal sám. Z původního počátečního nadšení zbyly jen "zásadní důvody", proč ten či onen na týdenní výlet nemůže jet. Nejdříve mi to bylo trochu líto, ale pak jsem pochopil, že to tak bude lepší. Nakonec se ke mě neplánovaně přidal kamarád Mira a musím uznat, že lepšího společníka jsem na motorce ještě neměl (doufám, že tak to vidí i on).

   Trasu jsem volil tak, abych se vyhnul už dříve projetým silnicím a aby byla zajímavá. Někomu se může zdát, že vyjet si do Alp přes Maďarsko je blbost, ale věřte mi, jde to :-).

     Cílem byla sjezdovka na ledovci na Stelviu, protože co byste chtěli dělat jiného uprostřed léta, než si zalyžovat? A tak jsme šli na ty vosy, pardon lyže...

Nedaleko slovenských hranic

Nedaleko slovenských hranic

se Rakousko jeví jako země větrných elektráren
Sněhové zprávy

Sněhové zprávy

Co Vás zaujalo?

Motorky a cestování (3820 | 26%)
Hory a lyže (3700 | 25%)
Vodní radovánky (3591 | 25%)
Od všeckého kósek (3526 | 24%)
Jména osob figurujících na těchto webových stránkách jsou pravdivá. Každá osoba může mít více jmen, názvů, přezdívek, ale vždy se jedná o stále stejného jedince. Počet dětí, rodinný stav a hmotné statky každého jedince nemusí odpovídat současnému stavu. Pokud jsem někoho napadl a urazil či jinak poškodil na těle, duši nebo majetku, tímto se mu omlouvám, ale stejně bych to udělal znovu a rád.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one