1 047 Tauplitz.jpg
Hromada písmenek a obrázků, jejichž účelem je nikoli odradit, ale potěšit kamarády, rodinu, hledače i náhodné surfaře. A taky jako prevence proti Alzheimerovi...

Bystřička 2003

BYSTŘIČKA 2003

Abychom se svezli na rychlé vodě, sjezdíme často půl světa. Přitom nádherný potok máme téměř za barákem. Na Bystřičku, která je sjízdná jen při velké vodě nebo při jarním odpouštěním z přehrady, se vyplatí zajet. Splavný úsek má cca 5 km a většina vodáků ho během jednoho dne sjede vícekrát. Malý potůček se na jeden den den změní v dravou řeku, okořeněnou několika umělými stupni, kolem nichž se shromažďuje nejvíce čumilů, aby povzbudili ty blázny, kteří se rozhodli je zdolat na plovoucích nesmyslech. Bystřička nemá chybu!!!

Bystřička 002.jpg
Kaskáda.jpg
Před startem.jpg
Nafukování.jpg
Hodnocení situace.jpg
První jez.jpg
Škuner a Markýz v akci.jpg
Pod jezem.jpg
Ve dvojáku.jpg
Trafic.jpg
Žlutá přílba - to jsem já.jpg
Ze silnice.jpg
14.09.2007 21:28:02
motopospa
Sněhové zprávy

Sněhové zprávy

Co Vás zaujalo?

Motorky a cestování (3820 | 26%)
Hory a lyže (3700 | 25%)
Vodní radovánky (3591 | 25%)
Od všeckého kósek (3526 | 24%)
Jména osob figurujících na těchto webových stránkách jsou pravdivá. Každá osoba může mít více jmen, názvů, přezdívek, ale vždy se jedná o stále stejného jedince. Počet dětí, rodinný stav a hmotné statky každého jedince nemusí odpovídat současnému stavu. Pokud jsem někoho napadl a urazil či jinak poškodil na těle, duši nebo majetku, tímto se mu omlouvám, ale stejně bych to udělal znovu a rád.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one